Rozstrzygnięcie konkursu plastycznego ,,Moja ulubiona postać z bajki"

23 listopada został rozstrzygnięty międzyprzedszkolny konkurs plastyczny pt  ,,Moja ulubiona postać z bajki". Jury w skaładzie: pani dyr. Beata Janiszewska i pani Dorota Paściak z pracowni ,,Pod Dachem" z Domu Kultury w Ustce wyłoniły z pośród 84 prac te, które zostały nagrodzone, wyróżnione i prace, które zostały nagrodzone dyplomami za udział. Praca, które zrobiła na jury największe wrażenie została nagrodzona przez panią dyrektor nagrodą dyrektora- Hania Kierzkowska. Wszystkim uczestnikom konkursu serdecznie gratulujemy, bo prace były przepiękne! Nagrody i dyplomy zostały przekazane wszystkim placówkom biorącym udział w konkursie, serdecznie dziękujemy za udział i zapraszamy do brania udziału w następnych.  

Nauczycielki  
mgr Ewa Leśniewska
mgr Lidia Sokołowska
dyr mgr Beata Janiszewska

Pomoc nauczyciela
Bogusia Pietrzyk

Logowanie
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.