Dzień Pluszowego Misia 25.11,2015

„Czy to mały, czy to duży wie do czego miś służy”. Każde misie mają swoje urodziny 25 listopada. Jak co roku hucznie obchodzimy misiowe urodziny. Zaczęliśmy od oglądania bajki o Misiu Sztruksiku, co zgubił swój guzik. Później na sali gimnastycznej odbyły się zabawy, pląsy i konkursy z udziałem naszych misiów. A na końcu Pani Dyrektor wręczyła dzieciom, które brały udział w konkursie plastycznym pt. „Moja ulubiona postać z bajki”, nagrody i dyplomy. Gratulujemy Mateuszowi, który pięknie wykonał Reksia.

Aha zrobiliśmy też sobie sesję zdjęciową z naszymi misiami :)

galeria

Nauczycielki  
mgr Kamila Jasińska
mgr Jadwiga Krawczyk

Pomoc nauczyciela
Barbara Puzio

Logowanie
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.