Centrum Nauki "EXPERYMENT"

Tego dnia wybraliśmy się do CENTRUM NAUKI „EXPERYMENT” w Gdyni. Od samego rana byliśmy podekscytowani wycieczką. Droga trochę nam się dłużyła, ale warto było. Na początku wzięliśmy udział w zajęciach matematycznych z Superbohaterem Matmanem. Za każde poprawnie wykonane zadanie-a było ich 5- dostawaliśmy odznaki Superbohatera. Każdy z nas na pamiątkę dostał naklejkę Superbohatera. Następnie podzieliliśmy się na 3 mniejsze grupki i kilkoro dzieci poszło zwiedzać salę z Panią Kamilą, kilkoro z Panią Jadzią i kilkoro z Panią Basią. Każdy z nas mógł np. sprawdzić jaką siłę głosu ma w budce krzyku, gdzie znajdują się najlepsze smaki na naszym języku, jak wygląda ciało ludzkie, być w środku serca, pooglądać i posłuchać ptaki na wielkim drzewie, rozpoznać ślady nie tylko dzikich zwierząt, sprawdzić jak to jest podczas trzęsienia ziemi. Najlepsze okazały się zjeżdżalnie i mini plac zabaw. Po tej wycieczce byliśmy zmęczeni, ale ogromnie zadowoleni. Wrażenia na pewno zostaną długo w pamięci :)

galeria

Nauczycielki  
mgr Kamila Jasińska
mgr Jadwiga Krawczyk

Pomoc nauczyciela
Barbara Puzio

Logowanie
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.