Wyprawa do Biblioteki Miejskiej w Ustce

19.05.2016 wybraliśmy się do naszej biblioteki by zapoznać się z jej ofertą, księgozbiorem. Słuchaliśmy bajki o zarozumiałym wilku. Szukaliśmy innych bajek, których bohaterem jest również wilk i okazało się, że znamy ich kilka: „Czerwony Kapturek", „Trzy świnki", „Wilk i koźlątka"- dzieci miały okazje wyrazić swoje odczucia związane z zachowaniem wilka oraz namalować portret stworka-potworka. Oglądaliśmy przeróżne książeczki i myślę, że miłość do książek, jeśli jeszcze się nie pojawiła, to zapewne była to jedna z tych chwil, która wprowadziła nas na właściwą drogę zmierzającą w tym kierunku.

Galeria

Nauczycielki  
mgr Anna Haftkiewicz
Joanna Czerska

Pomoc nauczycielki
Anna Szulc - Szymczak

Logowanie
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.