XIII Przedszkolny Rajd Rowerowy

To juz XIII raj - bardzo się cieszymy, że było tylu uczestników. Tym razem były dwie trasy krótsza i dłuższa ale wszyscy wykazali się hartem ducha. Wspólne zabawy wzbudziły wiele emocji nie tylko wśród dzieci:). Do zobaczenia za rok - absolwenci zawsze mili widziani.

Galeria

Wycieczka do Gdańska

27 maja wyjechaliśmy na wycieczkę do Gdanska. Mieliśmy tam zobaczyć wystawę klocków Lego. Wystawa było na stadionie PGE Arena. Cała kolekcja zrobiła na nas wielkie wrażenie, ale najwięcej przyjemności dała nam strefa zabawy - gdzie mogliśmy sie bawić i budować z klocków. W drodze powrotnej odwiedziliśmy sale zabaw Summer Baby w Wejherowie. Zmęczeni ale zadowoleni wróciliśmy do domu. :)

Galeria

Wycieczka do kurnika

Pod koniec kwietnia rozmawialismy o wiejskim  podwórku. Niestety trudno znaleźć w naszej okolicy prawdziwe wiejskie podwórko. Wybralismy sie na spacer w poszukiwaniu takie miejsca. udało nam sie zobaczyc chociaż kury i perliczki. Mieliśmy okazje je poobserwować i posłuchać, bo gdakały i piały. Chyba na naszą cześć :).

Zdjęcia   

Święto rodziców

26 maja zaprosiliśmy naszych kochanych Rodziców do przedszkola na wspólne zabawy. Po zaprezentowaniu tańców, wierszy i piosenek nasi Rodzice mieli wreszcie czas żeby się z nami pobawić. Było Super - dziękujemy Wam Kochani Rodzice.

Galeria

Poznajemy różne zawody

W maju rozmawialiśmy o różnych zawodach i o tym który z nich jest najbradziej potrzebny. Pani Jadzia przynisła do przedszkola maszyne do szycia i pokazała nam co robi krawcowa aby skrócić spodnie, a tata Filipa pan Przemek opowiadał o swojej służbie - bo pracuje w Straży Granicznej. To był bardzo ciekawy tydzień.

Maszyna do szycia                     Straż Graniczna
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.