Delfinki żegnają Przedszkole 23.06.2014

Nadszedł czas pożegnania i po 4 latach wspólnych zabaw po raz ostatni stanęliśmy na naszej scenie,by pożegnać się z kolegami, paniami i przedszkolem uroczystym przedstawieniem: wierszem, piosenką i tańcem. Przebojem naszych występów była "Kuchenna orkiestra", a piosenki i wiersze nie jednemu zakręciły łezkę w oku. Otrzymaliśmy pamiątkowe albumy i piękne upominki,a potem bawiliśmy się na słodkim przyjęciu.Po wakacjach spotkamy się w klasie I z niektórymi kolegami, więc nie żegnamy się na zawsze.

Zapraszamy do galerii

Dzień Dziecka w ZOO- 2 czerwca 2014

Z okazji Dnia Dziecka Rada Rodziców naszego przedszkola zafundowała wszystkim dzieciom wycieczkę do ZOO w Gdańsku Oliwie.Podróż autokarem umilały nam bajki, ale była to też okazja na obserwację krajobrazów.Pogoda nam dopisywała i choć nie było upału piknik na trawie bardzo nas posilił. Z nowymi siłami ruszyliśmy na podbój ZOO. Przemierzając alejki ogrodu oglądaliśmy z bliska zwierzątka, poznawaliśmy ich nazwy, zwyczaje i zachowanie.Szczególnym zaciekawieniem cieszyły się mandryle, które naprawdę robiły małpie figle. Bezpośredni kontakt ze zwierzętami na długo zapiszą się w pamięci i dzieci. Wycieczka okazała się nie tylko wspaniałym przeżyciem, ale również atrakcyjną lekcją przyrody. Ogród zoologiczny jest uroczym miejscem do spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu jak i skarbnicą wiedzy przyrodniczej całego świata. Pobyt w Ogrodzie Zoologicznym dostarczył dzieciom wielu nowych wrażeń i radości, był dla nich wspaniałą lekcją przyrody przeżytą w ciekawym i atrakcyjnym miejscu. Bardzo nam się podobało i z pewnością za jakiś czas znów odwiedzimy mieszkające w ZOO zwierzątka.

Galeria Delfinków

Spotkanie z muzykiem Delfinki 2014-05-30

30 maja zaprosiliśmy do swojej sali muzyka, tatusia jednej z naszych młodszych koleżanek. Pan Adam bardzo ciekawie opowiadał nam o wielu instrumentach, prezentowałn nam brzmienie wielu z nich i dał pokaz swoich umiejętności. Sami mogliśmy spróbować gry na wybranym instrumencie, ale nikomu nie udało się sprawić , aby aby "przemówiła"trąbka.

Zapraszamy do galerii.

Bunkry- impreza Rodzinna z STS Ustka 2014-05-31

Stowarzyszenie Turystyczno -Sportowe Ustka zaprosiło dzieci z naszej grupy i ich rodziny na imprezę intgracyjną w Parku Historii i Rozrywki Twierdza Ustka wraz ze zwiedzaniem Bunkrów Bluchera. Organizatorzy przygotowali dla dzieci konkurencje sprawnościowe,zwiedzanie bunkru z przewodnikiem, poszukiwanie skarbów z zastosowaniem wykrywacza metali, pieczenie kiełbasek i lody. Duże wrażenie na dzieciach jaki i rodzicach zrobiły figury woskowe, do złudzenia przypominające żywych żołnierzy.Bardzo ciekawie i aktywnie spędziliśmy sobotnie południe, a każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal. Dziękujemy Stowarzyszeniu za wspaniałą atrakcję.

Zapraszamy do galerii

Kosmiczna podróż Delfinków Dzień Rodziców 27.05.2014

W tym roku zaprosiliśmy Rodziców w podróż kosmiczną i tak świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Robot skonstuował rakietę, którą mogliśmy udać się w podniebny lot, spotkać słońce , księżyc, gwiazdki a nawet ufoludki.Piosenką wierszem i tańcem  chcemy pokazać jak bardzo ważni dla nas są  Rodzice -najlepsi w świecie i w całym kosmosie. Były również prezenty dla rodziców i słodkie przyjęcie, a każdy mógł zrobić sobie zdjęcie w naszej rakiecie.

Zapraszamy do galerii
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.