Trening lekkoatletyczny

W poprzednim tygodniu braliśmy udział w treningu lekkoatletycznym, który poprowadziła z nami mama Jasia - pani Agnieszka Pogroszewska - wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski. Na  trening udaliśmy się do Szkoły Podstawowej Nr 1 i tam jak prawdziwi sportowcy wytrwale ćwiczyliśmy biegi, skoki przez płotki, a nawet skok w dal. Wszystkim bardzo się podobało, okazuje się,że wśród nas drzemią prawdziwe talenty sportrowe i kto wie, może w przyszłości to ktoś z naszych przedszkolaków będzie medalistą...

„Mamo, Tato pobawmy się razem. Co Wy na to?

We wtorek zaprosiliśmy rodziców na zajęcia popołudniowe do naszego przedszkola. Był to czas wspólnej zabawy i przytulania.  Nauczyliśmy rodziców naszych ulubionych zabaw ze śpiewem oraz tańców, była też wesoła gimnastyka z rodzicami,   a  na koniec zatańczyliśmy żywiołowo Swing w uliczce. Taniec wywołał burzę braw zwłaszcza, że tańczyli wszyscy mali uczestnicy zajęć-nawet Ci najmniejsi-rodzeństwo naszych przedszkolaków.Po takim wysiłku przyszedł czas na słodką regenerację sił. Dziękujemy !

Sprzątanie Świata

Jak każdego roku nasze starszaki wzięły udział w akcji Sprzątanie Świata. Bardzo nam było przykro, że wokół naszego przedszkola leży tyle śmieci .Nasze Panie przypomniały nam o zachowaniu bezpieczeństwa oraz ostrożności podczas pracy i rozdały nam rękawiczki. Pracowaliśmy w pocie czoła i zbieraliśmy śmieci do worków. Wokół przedszkola pojaśniało. Mamy nadzieję, że wszyscy docenią  nasz wysiłek i śmieci będą znajdowały się we właściwych pojemnikach.

Przedszkolaki w teatrze

W piątek 4 października  wraz z całym przedszkolem pojechaliśmy do Teatru „Tęcza” na przedstawienie pt. „Wielka draka o drogowych znakach”.Jak na prawdziwych koneserów sztuki przystało zadbaliśmy o odpowiedni ubiór i tak przygotowani ruszyliśmy do teatru. Przedstawienie o niesfornym Misiu bardzo nam się podobało i wraz z Misiem uczyliśmy się jak ważna jest znajomość zasad ruchu drogowego.

Zwierzaki-cudaki

Na zakończenie warzywnego tygodnia  z przyniesionych przez nas warzyw i owoców zrobiliśmy zwierzaki-cudaki. Kroiliśmy warzywa, spinaliśmy wykałaczkami i powstały istne cuda: figurki, drzewka i nawet jeden jamnik. Był nawet Pan Bulwa- z ziemniaków i selera. Zabawa była na całego, a figurki pięknie zdobiły naszą salę.
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.