Grupy

Informacje


Opłaty za przedszkole

  Nr konta:
92 9315 0004 0000 1674 2000 0040

 

Żywienie

  stawka dzienna - 5,50 zł

 

Dodatkowa godzina

  1 zł

 

REKRUTACJA 2018/2019

Rekrutacja na rok szkolny 2018/2019

Informujemy zainteresowanych rodziców,

że  rekrutacja  dzieci  na  nowy rok szkolny 2018/19

rozpocznie się od 1 marca  do 30 marca 2018

Wnioski będą dostępne do pobrania na naszej stronie internetowej lub w siedzibie placówki.

 

 

                                                                                                                              Dyrektor

                                                                                                  Beata Janiszewska

Zebranie organizacyjne

Zebranie odbędzie się 19 września (czwartek) o godz. 16.00. Proszę zabrać ze sobą dowód osobisty, długopis i nr pesel dziecka. Obecność obowiązkowa.

Przedszkoliada

6 lutego wszystkie dzieci, które chodzą na zajęcia z piłkami brały udział w Przedszkoliadzie na hali sportowej w Słupsku. Zgromadziły się tam dzieci z innych przedszkoli min. z przedszkola "Poziomka", "Pluszowy Zakątek", i innych. Była też dopingująca publiczność czyli inni koledzy z przedszkola oraz chętni rodzice. Dzieci sprawdzały się w konkurencjach sportowych z piłkami min, slalom z piłką, mecz piłki nożnej o prostszych zasadach, rzuty do kosza, strzał na bramkę i inne. jeden z przystanków był na odpoczynek, tam dzieci dostały coś do picia i przekąszenia.  Rodzice również mogli sie sprawdzić w konkrencjach spportowych i w quizie o zdrowym żywieniu. Czas minął nam szybko, na zakończenie wspolnie zatanczylismy z kangurem i dostaliśmy małe upominki.

Smerfy i Biedronki

Zostań św. Mikołajem

Przez cały grudzień prowadziliśmy w przedszkolu akcję "Zostań św. Mikołajem". Zbieraliśmy zabawki, książki, artykuły szkolne i plastyczne oraz słodycze. Jak zawsze spotkaliśmy się z dużym odzewem ze strony dzieci i rodziców. Dodatkowo w darach znalazły się ubranka. Zebrane dary zostały przekazane do GOPS w Ustce. Wszystkim bardzo dziękujemy za udział w akcji. Dzieki temu na pewno więcej dzieci uśmiechało się w święta.

Jasełka

Tradycyjnie przed świętami Bożego Narodzenia nasze przedszkolaki zapraszają rodziców i wystawiają jasełka. Dzieci wcielają się w aniołki, diabełki, pastuszków i inne postacie,  żeby przypomnieć wszystkim historię narodzin Jezusa. Każda grupa zaprezentowała się świetnie i w ten sposób życzymy wszystkim WESOŁYCH ŚWIĄT!

Mikołajki

"Ding dong, ding dong spadł już śnieg ..." - słowa tej piosenki świetnie pasowały do tego wyjątkowego dnia. Spadł śnieg i mógł nas odwiedzić św. Mikołaj. W oczekiwaniu na miłego gościa wszystkie przedszkolaki bawiły się ze swoimi paniami na dużej sali. Były konkursy, zabawy muzyczne, tańce  i zagadki, aż w końcu zjawił się ON." Miły starszy siwy pan  z wielkim workiem przyszedł sam" - i wszystkie dzieci dostały prezenty. Dziękujemy św. Mikołaju.

Zapraszamy do galerii

Konkurs na świateczną kartkę

Nasze przedszkole zorganizowało konkurs na kartkę świąteczną dla przedszkolaków i ich rodziców ze wszystkich usteckich przedszkoli. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem. Do piątku  był termin oddawania prac. Pani Ewa Leśniewska pomysłodawczyni konkursu zebrała wszystkie prace i odda je członkom komisji pani Dorocie Paściak z Domu Kultury w Ustce i pani dyrektor Beacie Janiszewskiej. Ogłoszenie wyników 4 grudnia o godz. 16.00. 

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26 listopada w naszym przedszkolu pojawiły się różne: małe, duże, kolorowe i szare misie. Przedszkolaki przyniosły swoje przytulanki, aby uczcić ich święto. Razem z misiami bawiliśmy się przy wesołej muzyce, ćwiczyliśmy aerobik, nauczyliśmy się piosenki o misiu. Obejrzeliśmy krótką bajkę o tym jak się robi przysmaki a potem poszliśmy do sal gdzie sami przygotowaliśmy sobie "małe co nieco", czyli bułkę smarowaliśmy nutellą a z płatków robiliśmy oczka, noski i buzie- miała wyjść głowa misia. Poczęstunek był smakowity o czym świadczyły ładnie wysmarowane czekoladą buzie :). Misie na pewno zapamiętają ten dzień a przedszkolaki będą go słodko wspominać.

Zapraszamy do galerii

Najlepszy belfer

Nasza koleżanka pani Anna Haftkiewicz została zgłoszona do plebiscytu Głosu Pomorza na najlepszego belfra. Gratulujemy i zachęcamy rodziców, którzy również tak myślą do oddawania głosu na nią.

http://www.gp24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20121123/BELFERROKU01/121129770

Uroczyste otwarcie przedszkola

16 listopada w piątek o godz. 13.30 uroczyście otworzyliśmy nasze przedszkole. Najpierw Pani Dyrektor uroczyście przywitała wszystkich zaproszonych gości. Potem zabrali głos Przewodniczący Rady Miasta Adam Brzóska, Burmistrz Jan Olech, a ksiądz proboszcz Jerzy Pietkiewicz poświęcił nowy budynek przedszkola. Przed gośćmi zaprezentowała się każda grupa przedszkolaków. Wszystkie występy były o tematyce morskiej. Dzieci zebrały wiele braw, a  po występie zaproszeni goście wręczyli prezenty na ręce pani Beaty Janiszewskiej. Po oficjalnej części uroczystości nastąpiło zwiedzanie naszego nowego przedszkola.

Zdjęcia

galeria
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.