Grupy

Informacje


Opłaty za przedszkole

  Nr konta:
92 9315 0004 0000 1674 2000 0040

 

Żywienie

  stawka dzienna - 5,50 zł

 

Dodatkowa godzina

  1 zł

 

XV Przedszkolny Rajd Rowerowy

XV Przedszkolny Rajd Rowerowy odbył się w tym roku 9 września 2017r.Pogoda tego dnia nas nie rozpieszczała,po drodze kilka przygód nas spotkało,jednak nie stanowiło to problemu,by rajd się odbył. Dziękujemy Rodzicom i dzieciom za uczestnictwo i zapraszamy na kolejny w maju!

galeria

wIZYTA ZAJĄCZKA WIELKANOCNEGO W NASZYM PRZEDSZKOLU

Przed świetami Wielkanocnymi, każde dziecko w naszym przedszkolu starało się z całych sił być bardzo grzecznym- dlaczego? Ponieważ miał nas wkrótce odwiedzić miły gość- Wielkanocny Zajączek. I stało się to, na co czekały dzieci, a więc zawitał u nas Zajączek Wielkanocny, który przywitał się z każdym dzieckiem i wręczył miły upominek. Do zobaczenia w przyszłym roku Zajączku!!!

PREZENTACJE ARTYSTYCZNE PRZEDSZKOLAKÓW

Dnia 22 kwietnia odbyły się Prezentacje Artystyczne Przedszkolaków w hali  ZSOiT w Ustce. Dzieci z grupy ,,Domisie", ,,Gwiazdeczki" oraz ,,Rybki" zaprezentowały przygotowane ze swoimi wychowawczyniami tańce. Przedszkolaki spisały się znakomicie, a ich występy na długo zostaną w pamięci oglądających. Wielkie gratulacje dla wszystkich!!!

II MIĘDZYPRZEDSZKOLNY KONKURS RECYTATORSKI

Miło nam poinformować, że odbył się w naszym przedszkolu II Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski pt.: ,,W świecie Brzechwy i Tuwima"  pod patronatem burmistrza Jacka Graczyka. Dzieci ze wszystkich usteckich przedszkoli zaprezentowały twórczość wielkich przedstawicieli poezji dziecięcej: Juliana Tuwima i Jana Brzechwy. Prezentacje przedszkolaków były wyjątkowe. Dziękujemy wszystkim rodzicom za przygotowanie swoich pociech do występu, a laureatom serdecznie gratulujemy!!!

RYBKI W BIBLIOTECE

Już kolejny raz dzieci grupy Rybki wraz ze swoimi wychowawczyniami udały się do Miejskiej Biblioteki w Ustce. Przedszkolaki wzięły udział w zajęciach pt.:,,Jak powstaje książka". Dowiedziały się kim jest drukarz, pisarz, ilustrator, a także poznały etapy powstawania książki. Po zajęciach podziękowały p. Ali i p. Monice-bibliotekarkom, obiecując częste wizyty wraz z rodzicami w bibliotece.

SPOTKANIE POPOŁUDNIOWE U RYBEK

Bardzo miły czas  spędziły dzieci z rodzicami i wychowawczyniami grupy Rybki biorąc udział w zjęciach popołudniowych z nową porą roku w tle, czyli -wiosną. Wykazując się wielką pomysłowością rodzice ze swoimi pociechami wykonali ,,Wiosenki" na łyżkach drewnianych, a także brali udział w zabawach integracyjnych z całą grupą. Dziękujemy za tak wysoką frekfencję i wiosenny, ciepły uśmiech...

I Międzyprzedszkolna Olimpiada z Języka angielskiego

23 lutego 2017r. odbyła się I Międzyprzedszkolna Olimpiada z Języka angielskiego. Organizatorami olimpiady było Miejskie Przedszkole Nr 3 oraz Niepubliczne Przedszkole "Na Wydmie". Wzięły w niej udział dzieci z usteckich przedszkoli. Celem olipmiady było przede wszystkim propagowanie języka angielskiego wśród dzieci. Wszystkie zadania z języka angielskiego odbyły się w formie zabawy. Nasze przedszkole reprezentowały: Wiktoria Laszczyk, Wiktoria Zalińska oraz Zuzia Szczypińska. Wszystkom przedszkolakom serdecznie gratulujemy!!!

Bal Karnawałowy w Przedszkolu 2017

Bal Karnawałowy w naszym przedszkolu odbędzie się 12 stycznia 2017. Prosimy, aby tego dnia wszystkie dzieci przyszły ubrane w stroje karnawałowe niekrępujące ruchów dziecka. Tego dnia bawimy się od już rana w rytym największych hitów roku. Serdecznie zapraszamy i do zobaczenia na balu :-) 

,,Moja Pierwsza Wizyta w Kinie"

Grudzień to czas prezentów i niespodzianek. Jedną z nich zorganizowały dzieciom wychowawczynie i rodzice grupy ,,Rybki” i ,,Motylki”. Przedszkolaki pojechały do słupskiego Multikina i brały udział w projekcie ,,Moja Pierwsza Wizyta w Kinie”. Przedszkolaki oglądały tam filmik edukacyjny i bajki. Miały możliwość zobaczenia kina od zaplecza, degustowały popcorn. Zabawa była przednia, a czas spędzony wyjątkowo…

Zajęcia popołudniowe u ,,Rybek"

W jeden z listopadowych dni odbyły się w grupie ,,Rybki” zajęcia popołudniowe pod hasłem ,,Najpiękniejsze budynki naszego miasta”. Dzieci wraz z rodzicami wzięli udział w zabawach i zajęciach plastycznych, wszyscy mieli możliwość wykonania prac na konkurs plastyczny zorganizowany przez ustecki Ratusz. Dziękujemy rodzicom za udział w zajęciach.

Podkategorie

  • Informacje

    Miejskie Przedszkole nr 3  dyżuruje w miesiącu sierpniu 2014

    Prosimy zapisywać się na listę u wychowawców, w celu ustalenia ilości grup.
Powered by Joomla!®. Designed by: reseller hosting virtual private servers Valid XHTML and CSS.